» O nas

O nas

Oferujemy kubki termiczne cenionej marki Contigo, termosy firmy THERMOS, oraz inne gadżety takie jak scyzoryki Victorinox i Multitoole Leatherman.

Chętnie wykonamy grawery hurtowo (od 8 sztuk), zamieszczając logo Twojej firmy! Jeśli chcesz docenić swoich pracowników i sprawić im miłą niespodziankę, a także poprawić atmosferę przy codziennych obowiązkach w pracy, podaruj im łyk gorącej kawy, którym mogą cieszyć się przez cały czas, od rana, do popołudnia. Kubki termiczne Contigo trzymają bowiem ciepło (wrzątek) aż do 4 godzin, natomiast przez kolejne cztery godziny kawa, czy herbata nadal jest gorąca. Kubki będą również miłym prezentem dodanym do zakupu dla Twoich klientów, albo niezwykłą nagrodą w rozmaitych konkursach i rozgrywkach. 


Z przyjemnością wygrawerujemy dla Twojej firmy logo oraz unikalny tekst, który chcesz umieścić na wybranym przedmiocie. Pozwoli to na wyjątkowe spersonalizowanie, kubka termicznego, termosu, victorinoxa lub leathermana. Taki praktyczny prezent wzruszy i zaskoczy Twoich klientów, albo pracowników. 

Strona markowygadzet.pl to miejsce w sieci dla pasjonatów praktycznych gadżetów, a także wszystkich, którzy szukają jedynego w swoim rodzaju przedmiotu, który będzie użytkowy i ułatwi Ci życie na co dzień. Szukając niezwykłego prezentu trafiłeś na właściwą stronę! U nas podpiszesz prezent wyjątkowym grawerem i znajdziesz gadżety wysokiej jakości.

Przejdź do strony głównej