» Grawerowanie

Grawerowanie

Gadżety reklamowe - logo Twojej firmy na kubkach Contigo West Loop 2.0 

  • Dotrzyj do większego grona odbiorców gdziekolwiek jesteś

Jesteś znaną marką? A może chcesz aby więcej osób poznało Twoje usługi lub produkty? Niezależnie jaki staż i jaką rozpoznawalność ma Twoja firma, możesz dotrzeć do większego grona odbiorców. Jak? Organizujesz konkursy internetowe lub loterię na festynie? Zastanawiasz się nad wartościową nagrodą? Podaruj zwycięzcom gadżety reklamowe - najlepsze kubki termiczne Contigo West Loop 2.0 z logo Twojej firmy. Więc jeśli myślisz o praktycznych i cieszących nagrodach, które przyciągną więcej uczestników, koniecznie zareklamuj siebie i nagrodź laureatów kubkiem termicznym Contigo z logo. Ucieszysz zwycięzcę, a przy okazji Twoja marka będzie reklamowana na każdym kroku! To niesamowita reklama dla Ciebie, gdyż kubek Contigo West Loop 2.0 cieszy się niebywałym powodzeniem. Można nosić w nim ciepły lub zimny napój będąc w pracy, na uczelni, na wycieczce, spacerze, w autobusie, samochodzie, na wakacjach. Kubki Contigo dają gwarancję wysokiej jakości. To nowa odsłona dla tradycyjnych i mało wartych podarków, jak np. szybko wypisujące się długopisy, oklepane paletki do badmintona, czy niepraktyczna figurka.
 

  • Nagroda w konkursie, prezenty dla pracowników, albo upominki dla klientów

Może zamiast organizowania konkursów, zastanawiasz się nad upominkami dla pracowników? Chcesz podziękować pracownikom za ich wkład, serce, pracę, albo zrobić im miłą niespodziankę na Święta, czy jubileusz firmy? Podaruj im kubek termiczny z grawerem! Z pewnością będą używali kubka Contigo nie tylko w pracy, ale też w każdy zimniejszy dzień, aby ogrzać się gorącą kawą stojąc rano w korku.

Myślisz o dołączeniu klientowi prezentu do każdego zamówienia? Taki termokubek z logo Twojej firmy to funkcjonalny markowy gadżet, który doceni każdy klient. To jednocześnie gadżet reklamowy, ale i wyraz podziękowania i szacunku dla osób kupujących Twoje produkty, a także możliwość reklamowania Twojej firmy na kubku termicznym, wszędzie tam, gdzie klient pojawi się z kubkiem. Buduj prestiż Twojej firmy na każdym kroku.

Przy wyborze nagród, prezentów i wyrazów podziękowań, warto zwrócić uwagę, na praktyczność prezentu. Ile klient zyska na kurzącej się statuetce? Ile Ty zyskasz? Postaw na jakość, wybierz niebanalny gadżet reklamowy! Termokubek zabieramy w różne miejsca - podczas jazdy komunikacją miejską, do pracy, na uczelnię, na spacer. Korzystamy z niego w kolejce do kasy, podczas załatwiania spraw "na mieście".

 

  • Bogata kolorystyka i ergonomiczny kształt oraz trwały grawer


Dostępne kolory kubków termicznych West Loop 2.0: czarny, grafitowy, granatowy, malinowy, srebrny, turkusowy. Designerskie kolory i ergonomiczny kształt to równie ważne czynniki wyboru gadżetu reklamowego, a kubki Contigo gwarantują wygodę i niepowtarzalny wygląd. Nadruk firmowy na kubkach termicznych wykonujemy w trwałej technologii grawerowania laserowego. Nadruk może być kolorowy lub srebrny. 


Zapytaj o ofertę dla firm. Zamów co najmniej 8 kubków termicznych z wygrawerowanym logo

Masz pytania? Chciałbyś zobaczyć wizualizację kubka z logo Twojej firmy?

Czekamy na Twój kontakt! >> KONTAKT

 


Przejdź do strony głównej